[pl] Informacja ze strony Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gorzowie Wielkopolskim —> LINK
Strona UTW informuje, że..

4 września.br. zaczynają się zapisy do różnych sekcji UTW między innymi na kursy języka Esperanto i trwać będą do 22 września.

W bieżącym roku akademickim będą dwa kursy języka:                                                                                                I stopnia – dla początkujących oraz osób, które miały wcześniejszy kontakt z językiem i chciałyby odświeżyć swoją wiedzę,
II stopnia – kontynuacja zeszłorocznego kursu I stopnia dla osób, które go ukończyły oraz dla osób, które znają podstawy i chciałyby pogłębić swoją wiedzę.

Zajęcia odbywać się będą w czwartki. Dokładne godziny zostaną podane w pod koniec września br. o czym poinformujemy w internecie na stronie uniwersytetu pod adresem: https://utw-gorzow.pl/
Zajęcia będą się odbywać w wymiarze 1 pełnej godziny jeden raz w tygodniu. Oba kursy zaczynają się 5 października br. w siedzibie uniwersytetu.
I stopień języka prowadził będzie – Piotr Radej, kurs II stopnia Stanisław Burba.

KURSY SĄ BEZPŁATNE

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Idea wprowadzenia języka Esperanto jako języka pomocniczego do powszechnej komunikacji międzynarodowej jest niezwykle ciekawa i wciąż żywa. Uczestnicząc w zajęciach, dowiesz się dlaczego.
Tekst przygotował – Stanisław Burba

31 sierpnia 2023.

Kunhavigu la paĝon/afiŝon pere de:
Pola Esperanto-Asocio Skip to content